BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
Czy ktoś z Was, Bydgoszczanie, jeździ rowerem przez cały rok? :)
Temat zamknięty.

Dyskusja:
Agnieszka 30.11.2017 18:01
hej ;)
byłam dzisiaj na rowerze, nie wiem co się wydarzy jak spadnie śnieg, ale kompletuje już strój na tę okazję ;)