Camino de santiago
Camino de santiago
Witam wszystkich!!!Pytanie czy sa chetne osoby na piesza pielgrzymke camino de santiago do Santiago de Compostella ,zaczynamy od wyjscia z domu ,jedziemy np autobusem czy to lecimy samolotem do francji czy hiszpani ,albo tez jedziemy moim autem .pieszo z francji przez pireneje az nad ocean atlantycki ,oczywiscie mozna skonczyc juz w Santiago de Compostella:)proponuje droge ,zatrzymujemy sie na noclegi pod golym niebem ,tarp :)czasami w domu pielgrzyma ,zeby uprac ubranie itd ,poszukiwani ci co chca przezyc cos niesamowitego w swoim zyciu ,wiadomosc jest dla tych co juz poszukuja...

Dyskusja:
Ula 27.05.2018 18:27
Hej :)
Mega zbieg okolicznośći :):)
Właśnie rano planowałam camino :):):):)
Nawet już zamówiłam paszport pielgrzyma :):):)
Kiedy ruszasz(ruszacie)?

Krzysztof 11.05.2018 22:40
Camino Cie wzywa:)