Początkujący w Warszawie
Początkujący w Warszawie
Cześć,
to grupa dla osób początkujących z Warszawy.
Jestem otwarta na każdą aktywność sportową.
Grupa jest dla dziewczyn, które szukają motywacji i chcą uprawiać sport w parze/grupie.
Ja jestem zainteresowana w godzinach po 21, Śródmieście lub bliska Wola. :)

Dyskusja:
Aleksandra 21.08.2018 03:21
Cześć dziewczyny od września będę mieszkała w Wawie. Może jakieś spotkanie integracyjne.

Ewa 11.08.2018 19:09
Hej:)
Chętnie się gdzieś ruszę :) W kupie raźniej:)

Kasia 22.06.2018 16:09
Dziewczyny, czy któraś z Was chciałaby zacząć ćwiczyć?