Moje propozycje to:
-wspinanie się na Kopiec Kościuszki,
-squash,
-wycieczka rowerowa do Ojcowa ze zwiedzaniem
-kręgle
Są jacyś chętni?
Moje propozycje to:
-wspinanie się na Kopiec Kościuszki,
-squash,
-wycieczka rowerowa do Ojcowa ze zwiedzaniem
-kręgle
Są jacyś chętni?