„sport i raz jeszcze sport"
Robert jest w tej okolicy:
„sport i raz jeszcze sport"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: Zaawansowany
otwarty na każdą aktywność - chętnie osoby początkujące na wspólne treningi - dostępny cały dzień z małymi przerwami na pracę :-) Trener nordic walking (polecam prawidłowo wykonywany), personalny itd., pasjonat sportów - badminton, bieganie, rowerowanie ;-) , aqua aerobic, uwielbiam siłownię i podnoszenie ciężarów ale w dosyć ciekawych wariantach treningowych i co tam jeszcze uda się zrobić - w planach nauka jazdy na rolkach - teraz zawodowo masażysta (opuścił korporację aby żyć i cieszyć się życiem).. mieszkam w Zabkach... Spacery są ok - lecz warto zabrać kijki ze sobą - niewiele jest dyscyplin, które uruchamiają tak dużo mięśni.... Taniec ok - zaczynałem kizombę I jakoś nie wyszło i czasowo i technicznie ale tak od listopada może wrócę. Krav-maga - również sporty walki... czasu nie ma na TO wszystko :-)))) Poruszam się tylko rowerem lecz w moich okolicach to chyba jest najlepsze miejsce na aktywność- czyli zapraszam...lub "gdzieś w okolicach"
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login