„nie mam planu ;-) po prostu lubię się ruszać"

Agnieszka

Online 13.03.2018

Kobieta , 47 lat

Polska , śląskie, Orzesze

Jazda na rowerze, Nordic Walking, Spacery

Szukam: osób

angielski


Nie jesteś zalogowany — brak komunikacji. Dołącz!

Agnieszka jest w tej okolicy:

„nie mam planu ;-) po prostu lubię się ruszać"

Aktywności
Jazda na rowerze Nordic Walking Spacery
Plan aktywności

Szukam: osób

Pora: popołudnie-wieczór

Doświadczenie:

O sobie

Lubię aktywnie spędzać czas. Interesuje mnie szczególnie zwiedzanie - w grę wchodzą głównie weekendy. Planuję teraz wyjazd do Skalnego Miasta w Czechach. od kilku miesięcy biegam - 5-6 km ale mam teraz cel na 10.
Lubię NW i generalnie długie spacery. Uwielbiam czas spędzany w górach. Jazda na rowerze też jest ok. Mam syna w wieku 10 lat i częściowo robie to wszystko z nim ale mam też ambicje na bardziej wymagające formy aktywności. Sama nie bardzo lubię więc chętnie poznam kogoś kto też ma ochotę na wspolne aktywne spędzanie czasu.


Cechy
aktywny energiczny niecierpliwy towarzyski wrażliwy
Hobby
aktywny wypoczynek czytanie góry podróże
Języki
angielski

883

Wyświetlenia

2015

Dołączył(a)

13.03

Ost. login