„nie mam planu ;-) po prostu lubię się ruszać"
Agnieszka jest w tej okolicy:
„nie mam planu ;-) po prostu lubię się ruszać"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Lubię aktywnie spędzać czas. Interesuje mnie szczególnie zwiedzanie - w grę wchodzą głównie weekendy. Planuję teraz wyjazd do Skalnego Miasta w Czechach. od kilku miesięcy biegam - 5-6 km ale mam teraz cel na 10.
Lubię NW i generalnie długie spacery. Uwielbiam czas spędzany w górach. Jazda na rowerze też jest ok. Mam syna w wieku 10 lat i częściowo robie to wszystko z nim ale mam też ambicje na bardziej wymagające formy aktywności. Sama nie bardzo lubię więc chętnie poznam kogoś kto też ma ochotę na wspolne aktywne spędzanie czasu.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login