Tomasz

Aktywny sportowo

Polska

(mazowieckie), Warszawa

Mężczyzna 34 lat

Nie jesteś zalogowany w serwisie: brak komunikacji oraz dostępu do klubu aktywnych. Dołącz!

Upss.. Tomasz jeszcze nie zaktualizował(a) swojej miejscowości w naszym nowym, ulepszonym systemie lokalizacji więc nie możemy wyświetlić szczegółów.

AKTYWNOŚCI: Jazda na rowerze , Kulturystyka
SZUKAM: osób
PORA AKTYWNOŚCI: popołudnie-wieczór
DOŚWIADCZENIE: niewypełnione

Temat:
Trening siłowy + kulturystyczny, jazda na rowerze

Opis planowanych aktywności:
Od lutego 2017 kiedy tylko pozwala na to pogoda jeżdżę rekreacyjnie na rowerze. Chętnych na wspólne wypady zapraszam do kontaktu.

Na siłowni trenuję od lutego 2016 z dwumiesięczną przerwą. Początkowo realizowałem plan na redukcję co pozwoliło mi zejść z wagi 88 kg do 71 kg. Od września 2016 realizuję plan na rozbudowę masy mięśniowej. Trenuję 3x w tygodniu. Poniedziałek - klatka piersiowa, biceps, naramienny zamiennie z przetrenowaniem słabej partii. Środa - plecy, triceps, naramienny zamiennie z przetrenowaniem słabej partii. Sobota - nogi, brzuch. Generalnie eksperymentuję z treningiem. Kiedyś wykonywałem w jednym dniu współpracujące partie. Teraz trenuję małą partię, która nie asystowała przy wykonywaniu dużej tak aby móc zaatakować ją większym ciężarem. Staram się wykonywać zamiennie treningi objętościowe z siłowymi w skali tygodnia. Długość przerwy taka aby wykonać pełną serię tak aby zmęczyć się mięśniowo a nie wydolnościowo (wychodzi 1 min na lżejszych ćwiczeniach, 2-2,5 min na cięższych). Ponieważ sam nie mam jak przypilnować technicznej poprawności wykonywania złożonych ćwiczeń dość mocno ograniczyłem ćwiczenia wielostawowe co chciałbym zmienić.

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ:Nie
CECHY: aktywny , cierpliwy , pracowity
HOBBY: gra na instrumentach
JĘZYKI: niewypełnione
REJESTRACJA:2017-01-16
LOGOWANIE: 2019-02-18

Wyświetlenia profilu: 235

  • Szukaj osób na wspólne wyjazdy.

  • Szukaj osób na wesela, bankiety, eventy.

  • Znajdż partnera do powiększenia rodziny.

blogi
grupa


Dodaj ofertę