„Po co Ci coś innego, gdy masz to coś swojego! :)"
Kuba jest w tej okolicy:
„Po co Ci coś innego, gdy masz to coś swojego! :)"
Szukam: koleżanki
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Tatuażysta żyjący na pełnej petardzie! sport nie melanże ;)
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login