„Siłownia "
Kinga jest w tej okolicy:
„Siłownia "
Szukam: koleżanki
Pora: rano-południe
Doświadczenie: —
Chciałabym chodzic na siłownie 4x w tyg, głównie trening siłowy. Na siłownie chodziłam przez ostatnie 2 lata, ale bez większych efektów.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login