„Szukam osób lubiących jeździć na rowerze. Może uda się stworzyć jakąś małą grupę na wspólne wypady?"
Marek jest w tej okolicy:
„Szukam osób lubiących jeździć na rowerze. Może uda się stworzyć jakąś małą grupę na wspólne wypady?"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Dużo jeżdżę na rowerze po Trójmieście i okolicach. Mijam dużo osób, które samotnie tak jak ja przemierzają szlaki. Czemu by się nie zgadać na wspólne przejażdżki i przy okazji pogadać, wymienić się doświadczeniami itp? Zapraszam do kontaktu.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login