„Dlaczego w aktywnościach nie ma sportów zimowych?!"
Marcin jest w tej okolicy:
„Dlaczego w aktywnościach nie ma sportów zimowych?!"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Plan jest prosty. Pakujemy sprzęt do bagażnika i jedziemy w góry na rower lub narty.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login