„Szukam kogoś z kim po prostu będzie można pobiegać"
Paweł jest w tej okolicy:
„Szukam kogoś z kim po prostu będzie można pobiegać"
Szukam: koleżanki
Pora: rano-południe
Doświadczenie: —
Chcę zacząć biegać i popracować nad swoją sylwetką. Generalnie do biegania dojdzie pewnie jeszcze basen i czasem snowboard . Masz propozycje itp. Odezwij się.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login