Luneya

Aktywny sportowo

Polska

(mazowieckie), Warszawa

Kobieta 26 lat

Nie jesteś zalogowany w serwisie: brak komunikacji oraz dostępu do klubu aktywnych. Dołącz!

Upss.. Luneya jeszcze nie zaktualizował(a) swojej miejscowości w naszym nowym, ulepszonym systemie lokalizacji więc nie możemy wyświetlić szczegółów.

AKTYWNOŚCI: Bieganie
SZUKAM: osób
PORA AKTYWNOŚCI: rano-południe
DOŚWIADCZENIE: niewypełnione

Temat:
Wspólne poranne bieganie

Opis planowanych aktywności:
Jestem Hela, mam 18 lat. Chciałabym znaleźć kogoś do wspólnego biegania rano i wieczorem na Szczęśliwicach lub Polach Mokotowskich. Biegam tam często w lecie, ale teraz, gdy jest ciemno nie mam trochę motywacji. Nie znam nikogo, kto chciałby razem biegać - nawet mojemu psu się nie chce ;) Bieganie samemu przez ponad godzinę jest też nieco nudne, gdy nie ma się nikogo do rozmowy. Nie biegam intensywnie, w zasadzie nie mam jakiejś świetnej kondycji.

Biegam, bo daje mi to dużo satysfakcji, szybciej wtedy zaczynam myśleć, odświeżam się, czuję się spokojniejsza, czuję że żyję... Myślę, że można porozmawiać ze mną na każdy temat - z wyjątkiem mody - od książęk, filmów, po filozofię, zoologię, ornitologię, jeździectwo naturalne, botanikę i ziołolecznictwo.
Co czytam? Ostatnio głównie książki podróżnicze i o psychologii zwierząt. Wcześniej dużo fantastyki i science-fiction. Zachęcam do wspólnego biegania - ćwiczenia połączone z intelektualną rozrywką :)

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ:Nie
CECHY: buntowniczy , bystry , cierpliwy , dowcipny , niekonfliktowy , niezależny , spontaniczny , zrównoważony
HOBBY: aktywny wypoczynek , czytanie , góry , gra na instrumentach , malowanie , narciarstwo , nurkowanie , podróże , rysunek , jazda konna
JĘZYKI: angielski , hiszpański
REJESTRACJA:2016-02-13
LOGOWANIE: 2016-04-24

Wyświetlenia profilu: 729

  • Szukaj osób na wspólne wyjazdy.

  • Szukaj osób na wesela, bankiety, eventy.

  • Znajdż partnera do powiększenia rodziny.

blogi
grupa


Dodaj ofertę