„chętnie kogoś poznam do wspólnych aktywności na świeżym powietrzu:)"
Łukasz jest w tej okolicy:
„chętnie kogoś poznam do wspólnych aktywności na świeżym powietrzu:)"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: Początkujący
Kondycję mam kiepską, więc chętnie po pracy lub w weekend wyjdę na dwór popracować nad sobą:) Problem w tym, że z motywacją to u mnie różnie, dlatego też przydał by się ktoś do wzajemnego motywowania się:)
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login