„aktywne spędzenie czasu "
Basia jest w tej okolicy:
„aktywne spędzenie czasu "
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Hej, lubię jak coś się dzieje... lubię ruch, jazdę na rowerze, na rolkach, na nartach a także czasem błogie lenistwo .. spacer po górach, pieczenie kiełbasek przy ognisku, grę w kręgle, bilard, tenis itp itd :D pozdrawiam
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login