„Poróbmy coś razem ;)"
Ewa jest w tej okolicy:
„Poróbmy coś razem ;)"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Poróbmy coś fajnego:) Ścianka wspinaczkowa, rowery, spacery czy basen? Chętnie nauczę się grać w tenisa. Troszkę jeżdżę na rolkach i ciut lepiej na łyżwach. A może joga?
Kino i gorąca czekolada też są bardzo ok;)
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login