„Osoba do wspólnego spędzania czasu i odchudzania :)"
Monika jest w tej okolicy:
„Osoba do wspólnego spędzania czasu i odchudzania :)"
Szukam: koleżanki
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Mam na imię Monika :) Nie lubię pisać o sobie, bo nie wiem co :) Szukam kogoś do biegania lub na zumbę, gdyż sama nie mam motywacji żeby zacząć :) Planuję również zakupić rolki niedługo.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login