„Nie wiem co tutaj napisać "
Sławomir jest w tej okolicy:
„Nie wiem co tutaj napisać "
Szukam: koleżanki
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Hejka, jestem młodym ambitnym człowiek który uwielbia wysiłek fizyczny. Niestety pośród moich znajomych nie ma takich zapaleńców do aktywnego spędzania czasu ;( Zazwyczaj kończy się to samotnymi treningami. Jestem gadatliwą osobą i nie ukrywam, że treningi solo są nudne gdy nie ma z kim się podzielić endorfinkami :) Jestem otwarty na każdego rodzaju wysiłek fizyczny :)
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login