„Pisać na maila"
agnieszka nie zaktualizował(a) jeszcze lokalizacji.
„Pisać na maila"
Szukam: osób
Pora: południe-popołudnie
Doświadczenie: —
Jestem introwertyczka, zamknięta w sobie, ale potrzebuje osoby z którą będę mogła od czasu do czasu spędzić aktywnie czas.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login