„rower , bieganie"
Anna jest w tej okolicy:
„rower , bieganie"
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Poszukuje chetnych do wspolnej jazdy rowerem lub wspólnego biegania. Mieszkam na Skarbka z Gór/Białołęka. Czesto jezdze rowerem do Puszczy Słupeckiej lub nad Zegrze wzdłuż kanałku, a samiej mi sie nie bardzo chce. :)
zapraszam
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login