„Chooo na rower :D"
Magdalena jest w tej okolicy:
„Chooo na rower :D"
Szukam: osób
Pora: południe-popołudnie
Doświadczenie: —
Cześć, jestem Magda, mieszkam w Zalasewoe i szukam kogoś do wspólnej aktywności.
Najchętniej rower ;), no ale oczywiście dam się namówić również na spacer, konie, tańce, ewentualnie bieganie (pod warunkiem, że nie będzie Tobie przeszkadzać, że będzie to mój biegowy 1szy raz ;p).
Czasowo, najchętniej w tygodniu do 16:00. Ale mogę się dogadać ;)
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login