Łukasz

Aktywny sportowo

Polska

(mazowieckie), Warszawa Woronicza

Mężczyzna 26 lat

Nie jesteś zalogowany w serwisie: brak komunikacji oraz dostępu do klubu aktywnych. Dołącz!

Upss.. Łukasz jeszcze nie zaktualizował(a) swojej miejscowości w naszym nowym, ulepszonym systemie lokalizacji więc nie możemy wyświetlić szczegółów.

AKTYWNOŚCI: Fitness , Gimnastyka , Tańce
SZUKAM: osób
PORA AKTYWNOŚCI: popołudnie-wieczór
DOŚWIADCZENIE: niewypełnione

Temat:
Mokotów, siłownia, trampoliny lub tańce

Opis planowanych aktywności:
Hej,
Potrzebuję pary do kursu tańca. Możemy też przejść się poskakać na trampolinach, nauczę Cię salta w tył. Jak chcesz to możemy też pobiegać albo podźwigac ciężary, ale co do cardio to ostrzegam że obecnie 1km to dla mnie całkiem dużo,.więc jeśli biegasz trasy po 10km to nie nadążę :) Na siłownię z kolei poszukuję osoby do asekuracji, mile widziane doświadczone osoby bo ja dopiero zaczynam przygodę z wolnymi ciężarami. Jestem otwarty na propozycje, nie lubię jedynie gier zespołowych.

Jestem Łukasz, mam 26 lat. W gimnazjum startowałem w biegach przełajowych i średniodystansowych. Przez 3 lata trenowałem akrobatykę, przez 5 Jujutsu, a potem... przez następne 6 lat moja jedyna aktywność fizyczna to były okazjonalne pompki i długie spacery. Od okołu roku wróciłem do starej zajawki i staram się ruszać w miarę regularnie. Niestety wszyscy moi znajomi to lenie, a zawsze miło pogadać z kimś w przerwie pomiędzy seriami. Nie traktuję tego miejsca tak jak niektórzy jako portal randkowy, pamiętajcie że to nie Tinder!


Nie
CECHY: buntowniczy
HOBBY: aktywny wypoczynek , czytanie
JĘZYKI: angielski
REJESTRACJA:2019-12-02
LOGOWANIE: 2019-12-02

Wyświetlenia profilu: 21

  • Szukaj osób na wspólne wyjazdy.

  • Szukaj osób na wesela, bankiety, eventy.

  • Znajdż partnera do powiększenia rodziny.

blogi
grupa


Dodaj ofertę