„Biegam, bo nie lubię chodzić :) "
Krzysztof jest w tej okolicy:
„Biegam, bo nie lubię chodzić :) "
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Jestem pełen energii, ale ... często bywam też leniwy. Fajnie, więc jeśli znajdzie się motywacje do spożycia tej energii u drugiego człowieka.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login