„szukam koleżanki/kolegi do biegania, na rower i na basen "
Piotr nie zaktualizował(a) jeszcze lokalizacji.
„szukam koleżanki/kolegi do biegania, na rower i na basen "
Szukam: osób
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: Zaawansowany
Moim planem jest 1/4 ironmana w przyszłym roku. Sporo biegałem ale po kontuzji kolana i dłuższej przerwie dopiero wracam do biegów. Regularnie chodzę na basen.
Szukam aktywnej osoby, z którą mógłbym pobiegać, pojeździć na rowerze czy pójść na basen i nawzajem mobilizować się do wspólnych treningów.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login