„Wspólne podróżowanie"
Artur jest w tej okolicy:
„Wspólne podróżowanie"
Szukam: koleżanki
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Moja pasja to podróże, poznawanie nowych miejsc, ludzi, smaków, emocji. Jeżdżę na motocyklu, rowerze, nartach, biegam i nurkuję.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login