„Na sportowo :) "
Anka jest w tej okolicy:
„Na sportowo :) "
Szukam: kolegi
Pora: popołudnie-wieczór
Doświadczenie: —
Jestem osobą towarzyską z pozytywnym nastawieniem.Szukam towarzysza do wspólnego aktywnego spędzania czasu,najbardziej lubię taniec,spacery,jazdę na rowerze,górskie wycieczki, a także inne formy aktywnego spędzania czasu,na sportowo.
Wyświetlenia
Dołączył(a)
Ost. login